DOMY

JSK Studio

Nasza pracownia powstała w 1992. W dorobku naszego biura znajdują się projekty domów jednorodzinnych, rezydencji jak i również dużych inwestycji użyteczności publicznej i obiektów handlowo – magazynowych.
Zespołem projektowym kieruje Jolanta Kolenda, której wieloletnie doświadczenie w zawodzie architekta owocuje kolejnymi projektami i realizacjami odnoszącymi sukces. Ich styl oraz jakość świadczonych przez nas usług stanowią najlepszą gwarancję udanej współpracy. W pracowni wykonywane są kompletne projekty budowlane w zakresie: sieci wod – kan, c.o., instalacji gazowych, wentylacji i klimatyzacji. Większość naszych realizacji znajduje się w województwie łódzkim, ale możliwa jest również współpraca w innych miastach.

W ramach tworzenia dokumentacji projektowej wykonujemy dla naszych klientów wszelkie niezbędne opracowania branżowe – konstrukcje, instalacje sanitarne, instalacje elektryczne. Uzgadniamy projekty w zakresie BHP, p. poż., Sanepid, ZUDP. Efektem finalnym jest gotowa dokumentacja z pozytywną opinią i udzielonym pozwoleniem na budowę. Przy projektach aranżacji wnętrz prowadzimy wedle życzenia pełny nadzór autorski oraz oferujemy współpracę przy doborze materiałów i wykonawców.

Nasz zespół

Jolanta Kolenda
Jolanta Kolenda

Absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Łódzkiej obroniła tytuł magistra z wyróżnieniem.
Autorka wielu projektów budynków mieszkalnych, obiektów użyteczności publicznej, a także wnętrz. Współzałożycielka i główny architekt pracowni architektonicznej JSK Studio.

tel.: 602 447 061

mail: jkolenda@jsk-studio.pl

Jolanta Kolenda
Sylwia Kolenda

Ukończyła Wydział Architektury i Urbanistyki Politechniki Łódzkiej w 2007 roku z wyróżnieniem. Obecnie całą swoją energię wkłada w rozwój JSK Studio.Prócz architektury interesuje się fotografią oraz designem, ze szczególnym uwzględnieniem naturalnych materiałów we wnętrzu. Główny architekt pracowni architektonicznej JSK Studio.

tel.: 510 999 505

mail: skolenda@jsk-studio.pl